Hapi Loans finansoweposilki Logowanie

0 Comment
1 min read
Share

Logowanie do Hapi Loans zapewnia łatwy dostęp do finansoweposilki wszystkich informacji o koncie. Pozwala przeglądać pożyczki, dokonywać spłaty pożyczki i korzystać z dodatkowych oszczędności w ramach nagród. Możesz także zapoznać się z często zadawanymi pytaniami dotyczącymi Twojego konta.

chwilowki 0 procent

Obszar usług

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem domu i potrzebujesz trochę gotówki na pokrycie zaliczki i kosztów zamknięcia, możesz kwalifikować się do pożyczki HAPI. Są to niskooprocentowane pożyczki, które są wypłacane bez odsetek po sprzedaży domu lub refinansowaniu go. Aby się zakwalifikować, musisz spełniać wymagania dotyczące dochodów i ukończyć kurs edukacyjny dla kupujących po raz pierwszy. Nie możesz również użyć tych pieniędzy na zakup przyczepy kempingowej lub na ulepszenia domu.

Obecnie obszar obsługi pożyczek HAPI obejmuje hrabstwa Campbell, Clark, Beadle, Brown, Buffalo i Spink w Dakocie Południowej.Organizacja planuje rozszerzyć swój zasięg na hrabstwa północno-wschodniej Dakoty Południowej i pomóc rodzinom w tych obszarach w projektach majsterkowania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z dyrektorem HAPI, Jeffem Brumbaughiem.

Nagrody Dodatkowe oszczędności

Jeśli szukasz oszczędności na pożyczkach, możesz przyjrzeć się korzyściom programu Rewards Extra Hapi / Personal Group. Ten system nagród oferuje użytkownikom między innymi oszczędności na ubezpieczeniu zdrowotnym, opiece nad dziećmi i transporcie. Na przykład niektóre korzyści obejmują specjalnie wynegocjowane stawki, oszczędności podatkowe dzięki wymianom wynagrodzeń oraz rabaty u setek sprzedawców detalicznych.

Możesz skorzystać z usługi Rewards Extra logując się na stronie Hapi/Personal Group lub wpisując swoją uniwersytecką nazwę użytkownika. Twoje miesięczne zestawienie będzie również zawierało poziom nagrody, który jest oceniany co miesiąc. Program nagród Rewards Extra jest oferowany za pośrednictwem wielu różnych pożyczek hapi, w tym konta Chase Freedom, a także wielu innych opcji. Musisz jednak upewnić się, że znasz wszystkie dostępne korzyści i że jesteś świadomy swoich praw jako członka przed skorzystaniem z programu.

Share

Levels of Risk When Playing a Slot Machine Online Online...

Free Game Casino Gambling Sites Should You Join One?

Flash gambling games are an excellent option for those who...